אודות גולדשלגר נכסים

גולדשלגר נכסים הינה סוכנות הנדל"ן מן הראשונות והותיקות בגדרה נוסדה ע"י מנחם גולדשלגר בן היישוב. במשך שנות פעילותה הרבות הפגישה הסוכנות מאות ואלפי קונים ומוכרים בעסקאות מוצלחות של רכישת בתים, קרקעות חקלאיות, מגרשים לבנייה ונכסים מסחריים בהיקפים גדולים.
לסוכנות ניסיון מצטבר רחב מאוד המקיף את כל ההיבטים התכנוניים, המשפטיים המסחריים וכמובן את אירועי המס החשובים הקשורים בעסקה.
היקף המידע המורכבות שלו והמספר הרב של הגופים הממשלתיים הקשורים בעסקאות נדל"ן מחייב ניסיון מצטבר גדול ומומחיות בפתרון בעיות בירוקרטיות קריטיות לעסקה. לעיתים קרובות האישורים והתנאים שמעמידים גופים אלו מאיימות להכשיל עסקה שהחלה ברצון טוב של הצדדים. בנקודה זו המומחיות והניסיון שלנו מצילים את העסקה. ובאמתחתנו דוגמאות רבות ללקוחות המודים לנו על כך.
הדעת המנחה את גולדשלגר נכסים הינה משא ומתן באמונה. כשטובת הלקוח וההגנה עליו מפני חוסר מידע היא בראש מעיננו.
במקרים רבים אנו ממליצים ללקוחות ליווי של הקניה והמכירה עם מתווך אחד המרכז ומסנכרן את המשא ומתן עם שני צדדים וכן את ההתנהלות בין עורכי הדין לגבי תנאי תשלום וזמן פינוי הדירה..
במשרדנו תקבלו ליווי מושלם לעסקה ע"י מומחי משכנתאות, שמאים, עורכי דין קבלני בניין מומחים מהנדסים לבדיקת הנכס ועוד..
כאשר אתם פונים לסוכנות נדל"ן לבצע את עסקת חייכם או את ההשקעה הנכונה והאופטימאלית של כספכם ,הבחירה הופכת להיות חשובה מאין כמוה ובחירה נכונה ודאי תחסוך לכם הרבה כסף וזמן יקר.

הצוות שלנו

2

סיגל גולדשלגר

מזכירות

מזכירת המשרד מיום היווסדו בעלת הכרות טובה של תושבי גדרה .

לירון

לירון צברי

לירון צברי סוכן נדל"ן צעיר ונמרץ יליד גדרה . מתמחה בהתחדשות עירונית.

4

יוסף עמרוסי

יבנאל

יועץ נדל"ן בכיר מנהל מחוז צפון והסניף ביבנאל בעל ניסיון רב בכל אזור הצפון . מתמחה בעסקאות נדל"ן מסחריות, באזורי תעשייה, בהשקעות מניבות וכן בפיתוח מתחמי מלונאות ונופש  בצפון.

IMG-20190319-WA0014

מנחם גולדשלגר

מנב"ל

מיסד הסוכנות , בן גדרה. מן המומחים הגדולים בארץ לעסקאות בקרקעות חקלאיות . בעל ניסיון רב בקידום יזמות נדל"ן ופיתוח השקעות מניבות בבתים ובקרקעות. מייסד הסניף הנוסף ביבנאל החולש על עסקאות אטרקטיביות בצפון.

1

עזרא שואקה

גדרה

הצטרף לסוכנות בשנים הראשונות  להיווסדה , תושב גדרה, בעל ניסיון רב בכל ההיבטים המורכבים ולעיתים המסובכים הקשורים עם ועדות התכנון, מנהל מקרקעי ישראל. רשויות המס עם אירועי המס הרבים, תנאי הבנקים למשכנתאות, עמידר , משרדי הטאבו .